Informace o firmě Cime Plus

Firma Cime Plus s. r. o. sídlí v Drahotuších, kde jsme letos na jaře otevřeli nové středisko, které námi poskytuje kvalitní zázemí, a to jak kanceláře, sklad náhradních dílů, tak i servisní dílnu. Nově byla na tomto středisku otevřena prodejna zahradní techniky, kde nabízíme široký sortiment techniky a potřeb pro zahrádkáře, jako výrobky zn. STIGA, Husqarna, BILLY GOAT a další. Dále nabízíme také servis zákazníkům.

 

Celkem zaměstnáváme 10 lidí. Servis je poskytován prakticky 24 hodin denně a obstarávají ho čtyři servisní technici.

 

Naše firma nejen že radí ohledně techniky, prodává techniku a zajišťuje servis, ale dokážeme pomoci i s tím jak správně nákup zafinancovat případně jsme schopni poskytnout poradenství jak získat finance z dotačního titulu. Pokud jde o celý projekt například o realizaci kompostárny, dokážeme  zpracovat i celou projektovou dokumentaci.

Jak už bylo řečeno Cime plus s.r.o. nabízí výběr techniky samých zvučných značek. Nejvíce se prodávají manipulátory Merlo, ale také závěsná technika a traktory a z nich zejména ty menší do komunálního sektoru.

Pevné zázemí

Pelhřimovská společnost Cime, s.r.o., se již několik let na trhu v České republice profiluje jako specialista na nakládací techniku. Její obchodní úspěch stojí na spolupráci se světovými výrobci nakládací techniky.  V první v řadě je značka Merlo, šikovné teleskopické manipulátory, které se těší velké oblibě, následuje značka kolových kloubových nakladačů Weidemann a silnou trojku doplňuje značka čelních traktorových nakladačů MX.

 

Teleskopické nakladače MERLO

Společnost MERLO S. p. A. je jedním z největších výrobců teleskopických manipulátorů na světě. V oblasti konstrukce a inovací je světovým leaderem, o čemž svědčí řada světových premiér, patentů a unikátních technických řešení. Poslední velice prestižním oceněním je Mimořádná cena GP Techagro 2012 a cena GP týdeníku Zemědělec. Díky široké paletě modelů dokáže Merlo nabídnout manipulátor do všech provozních podmínek. Každý zákazník si tak může vybrat stroj, který bez kompromisů splní i ty nejnáročnější požadavky.

Teleskopické manipulátory najdou své uplatnění tam, kde je třeba za krátký čas naložit či složit velké množství materiálu, kde je nutné zvedat materiál do velkých výšek či tam, kde je třeba mezi jednotlivými sklady přejíždět větší vzdálenosti po veřejných komunikacích. Díky své konstrukci jsou teleskopické manipulátory Merlo připraveny plnit své úkoly na skládkách posypových materiálů, skládkách komunálních odpadů, stát se významným pomocníkem při výstavbě, údržbě a opravách budov, silnic, mostů a tunelů. Velké množství výměnných adapterů umožňuje teleskopickým manipulátorům Merlo stát se univerzálním pomocníkem ve všech oblastech nejen komunální sféry.

 

Čelní traktorové nakladače MX

Francouzský výrobce sídlící nedaleko Renes vyrábí čelní nakladače pro traktory všech značek. Tento přední evropský výrobce produkuje čelní nakladače v ucelených řadách  pro traktory od 20 do 230 koní. Ve svém výrobním programu pamatuje i na malotraktory a traktory pro speciální provozy, jako jsou sady, parky či oblast údržby měst a obcí. Samozřejmostí je široká škála adaptérů vlastní výroby. Kromě čelních traktorových nakladačů vyrábí MX i čelní ramena hydrauliky a zadní traktorové závěsy.

 

Kloubové nakladače WEIDEMANN

Značka Weidemann představuje světovou špičku mezi výrobci univerzálních a všestranně použitelných nakladačů. V mateřských závodech bylo od začátku výroby vyrobeno více než 40 000 strojů a zařízení pro využití v zemědělství, zahradnictví, péči o krajinu, chovu koní, jezdeckém sportu, veřejných zařízeních a službách i v průmyslu a stavebnictví. V paletě modelů Weidemann najdete stroje široké 80 cm vhodné do malých stájí, ale i stroje s velkou trhací silou schopné pracovat v těch nejtěžších podmínkách.

 

Kompletní sortiment nejen pro zemědělce

Naše společnost CIME-plus, s.r.o. chce zákazníkům nabídnout nejen nakládací techniku. Je si vědoma, že zemědělec již nechce jen koupit stroj, dnešní moderní zemědělec si vybírá partnera s uceleným sortimentem, dobrým servisem, rychlou dodávkou ND a v neposlední řadě partnera, který je připravený nabídnout i pomoc při získávání financování či dotací. Proto je dobré zmínit nabídku traktorů Massey Ferguson., krmných vozů Fontana, kompletní program společnosti Romill, a  KUHN  nebo stroje na zpracování půdu a setí značky Väderstad. 

 

V případě, že považujete některé informace či sdělení za opravdu důležité, můžete je v textu zvýraznit například takto.